Pozdravljeni!

Obveščamo vas, da bo od torka, 26.1.2021  vzgojno izobraževalno delo za učence OŠ Tabor Logatec od 1. do vključno 3. razreda potekalo v prostorih šole. Učenci od 4. – 9. razreda nadaljujejo pouk na daljavo.

Pouk za učence od 1.-3. razreda bo potekal v oddelkih oz. v »mehurčku«. Tudi podaljšano bivanje bomo organizirali na način, da se bo izvajal znotraj skupine oz. oddelka. Na šoli bomo organizirali jutranje varstvo za 1. razred in vse šolske prehranske obroke na katerega so učenci že prijavljeni. Interesnih dejavnosti ne bomo izvajali.

Šolski prevozi v šolo bodo organizirani po ustaljenem voznem redu. Šolski prevozi iz šole pa bodo organizirani enkrat na dan in sicer ob 12. 45 uri izpred matične šole v vse smeri.

V šolo lahko pridejo le ZDRAVI otroci! Učenci naj v šolo pridejo 10 minut pred pričetkom pouka in ne prej.

Z zavedanjem, pa pri odpiranju šol povečujemo tveganje za prenos bolezni, prosimo, da vsi skupaj upoštevamo  splošne higienske in zaščitne ukrepe:

• Vzdrževanje medsebojne razdalje
  • Pravilno nošenje maske
  • Higiena rok in higiena kašlja
  • Zračenje in razkuževanje
  • V šolski objekt naj vstopajo samo učenci in zaposleni, ostali po potrebi s predhodno najavo in upoštevanjem vseh potrebnih ukrepov
  • Ne zadržujemo se v šoli po nepotrebnem
  • Odsvetujemo zbiranje v skupinah, na celotnem območju šole

Prepričani smo, da nam bo skupaj uspelo.

Miša Stržinar, ravnateljica OŠ Tabor Logatec